Prejsť na obsah

O sekcii Premium

Sekciu premium.najpravo.sk uvádzame ako plnohodnotnú sekciu projektu, určenú pre tisícky verných čitateľov a odborníkov z oblasti práva a justície.

Nižšie vám v odpovediach na jednoduché otázky vysvetlíme podstatu tejto sekcie.

Tip: Prémiovú sekciu nie je potrebné sledovať denne. Všetky dôležité informácie budeme naďalej prinášať na hlavnej stránke Najprávo.sk. Články z prémiovej sekcie, ktoré chceme čitateľom uviesť do pozornosti nájdete aj na hlavnej stránke Najpráva.

Aké tipy obsahu nájdeme na podstránke premium?

Podstatou prémiovej sekcie je newsletter. Najprávo ako najnavštevovanejší web z oblasti práva prináša spolu s prémiovou sekciou aj newsletter, ktorého podstatná časť bude vždy zdarma. Náš newsletter neobsahuje len výber odkazov a aktualít. Chceme čitateľom prinášať štilisticky pohodlnú formu obsahu, pri ktorom si právny odborník okrem rozšírenia svojich vedomostí aj oddýchne.

Ďalej tu môžete očakávať:

  • judikáty
  • rozhovory
  • rozbory zložitejších tém (longformy)

Bude sa v sekcii premium nachádzať aj komerčný, reklamný obsah?

Nie. Sekciu premium budujeme pre verných čitateľov a odborníkov, preto v nej z dlhodobého hľadiska, pre prihlásených čitateľov, nechceme držať žiadnu reklamu. Obsahovú ani vizuálnu. Ak sa vám reklama zobrazuje, stačí, ak sa prihlásite do svojho konta a reklamy zmiznu.

Ako vás môžem kontaktovať s pripomienkou?

Kontaktné možnosti nájdete na podstránke - Kontakt.