Prejsť na obsah

Novinky v aplikácii VRP 2

Finančná správa aktualizovala bezplatnú aplikáciu Virtuálna registračná pokladnica 2 (VRP 2) na evidenciu tržieb.

Foto: pixabay.com

Novinky v aplikácii VRP 2

Finančná správa aktualizovala bezplatnú aplikáciu Virtuálna registračná pokladnica 2 (VRP 2) na evidenciu tržieb. Novinky sa týkajú ukladania použitých mailových adries do zariadenia pri posielaní dokladu mailom a vypnutia zaokrúhľovania pre typ položky - vrátené obaly, vrátenie tovaru, oprava ako aj ďalších menších vylepšení a opráv jej funkcionalít.

Bezplatná aplikácia VRP 2 na evidenciu tržieb bola aktualizovaná.  Od jej spustenia 1. júla 2022 sa jej funkcionality dopĺňali a vylepšovali tak, aby mohla čo najefektívnejšie slúžiť svojmu účelu. Najnovšie finančná správa pridala možnosť ukladania použitých emailových adries do zariadenia pri posielaní dokladu emailom a vypla zaokrúhľovanie pre typ položky - vrátené obaly, vrátenie tovaru, oprava a urobila aj ďalšie menšie vylepšenia a opravy.

Počas viac ako ročnej prevádzky VRP 2 došlo už k rôznym grafickým vylepšeniam, filtrácii pokladničných dokladov od roku 2015, upravilo sa duplicitné vytváranie faktúr, nastavila sa minimálna hodnotu faktúry či paragónu na 0,01 eur. Aplikácia momentálne podporuje 15 modelov mobilných tlačiarní či platbu cez platobné POS terminály SumUp.

Tento článok je dostupný ZDARMA. Odomknete ho prihlásením sa

Mesačné

Platba kartou

9,90

Objednať
Zľava 26%

Ročné

Platba kartou

89

118.80€

Objednať
Zľava 26%

Ročné

Platba faktúrou

89

118.80€

Objednať

Už máte vytvorený účet? Prihlásiť sa

Najnovšie