Prejsť na obsah

Súťažte s Najpravo.sk o kravaty, vreckovky aj poukazy na neviditeľné tričká

Na sociálnych sieťach najpravo.sk môžete oddnes až do polovice augusta súťažiť o rôzne lákavé ceny. Šanca na výhru je vysoká a podmienky jednoduché, budeme preto radi, ak sa zapojíte aj vy.

Portál Najpravo.sk je jeden z najväčších a najstarších právnych portálov na Slovensku. Pravidelne vám prináša aktuálne informácie z oblasti práva a legislatívy. Či už ste sudca, advokát, notár, exekútor alebo pracujete v inej právnej oblasti, na portáli Najpravo.sk nájdete vždy užitočné informácie pre vašu prácu.

Portál Najpravo.sk má za cieľ poskytovať kvalitný servis pre všetkých čitateľov a uľahčiť im tak prístup k potrebným informáciám. Aby bol portál ešte bližšie k vám, postupne pribudli profily na sociálnych sieťach.

Práve na sociálnych sieťach najpravo.sk môžete oddnes až do polovice augusta súťažiť o rôzne lákavé ceny. Šanca na výhru je vysoká a podmienky jednoduché, budeme preto radi, ak sa zapojíte aj vy.

Medzi cenami nechýba mesačné predplatné ani profil advokátskej kancelárie

V našej letnej súťaži môžete vyhrať kvalitné doplnky z predajne pánskej módy Tailor Made, konkrétne

  • neviditeľné tričko pod košeľu (10 poukazov),
  • vreckovku do saka (5 kusov) a
  • elegantnú kravatu (3 kusy).

Špeciálne ceny: Mesačný prístup k prémiovému obsahu na najpravo.sk (20 kusov) a štruktúrovaný profil advokátskej kancelárie na našom webe v hodnote 269 eur.

Zdroj: Tailor Made

Ako sa zapojiť do súťaže?

Stačí splniť dve jednoduché podmienky:

  • byť bezplatne registrovaný na najpravo.sk,
  • odpovedať na našu súťažnú otázku: Z akého odvetvia práva by ste privítali viac článkov na najpravo.sk? Komentáre môžete vkladať pod hlavný súťažný príspevok na našom Facebooku, Instagrame aj Linkedine– ak sa zapojíte na oboch sociálnych sieťach, pravdepodobnosť výhry sa zvýši.

Žrebovať víťazov budeme dvojfázovo. Výhercov poukazov na neviditeľné tričká a časť mesačných predplatných zverejníme v utorok 8.8.2023, ostatné ceny rozdelíme v utorok 15.8.2023 ⚖️


*obrázky sú ilustračné, víťazné kravaty sú modré, vreckovky biele

Comments

Najnovšie