Prejsť na obsah

Najprávo si pre Vás toto leto prichystalo prekvapenie

V mene našej redakcie Vám chceme poďakovať, že nás čítate a ste súčasťou komunity najväčšieho slovenského právneho portálu Najpravo.sk.

Náš špecializovaný spravodajský web nemá desaťtisíce čitateľov, komunita odberateľov a predplatiteľov však každým dňom rastie.

Vás ako už registrovaných čitateľov by sme chceli pozvať, aby ste sa zúčastnili letnej súťaže na našich sociálnych sieťach.

Žrebovať budeme víťazov:

  • Neviditeľných tričiek pod košeľu
  • Vreckoviek
  • Kvalitných talianskych kravát

Okrem pánskych módnych doplnkov sa medzi cenami nachádza aj 20 mesačných prístupov k nášmu prémiovému obsahu a štruktúrovaný profil advokátskej kancelárie v hodnote 269 eur. Žrebovať víťazov budeme dvojfázovo, v utorok 8.8.2023 a 15.8.2023 ⚖️

Ako sa zapojiť do súťaže? Stačí byť bezplatne registrovaný na najpravo.sk (splnené) a odpovedať na Facebooku  alebo Instagrame na súťažnú otázku pod naším hlavným príspevkom k súťaži. Ak sa zapojíte na oboch sociálnych sieťach, pravdepodobnosť výhry sa zvýši.

Cien máme dostatok a šanca na výhru je naozaj vysoká. Budeme preto radi, ako o súťaži poviete aj Vašim kolegom a známym nielen z oblasti práva.

Tím Najpravo.sk

Comments

Najnovšie