Prejsť na obsah

Novinky v elektronickej schránke

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby implementovala sériu zmien a vylepšení v elektronickej schránke slovensko.sk.

Foto: pixabay.com

V tomto roku Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES) opäť implementovala sériu zmien a vylepšení. Tieto úpravy výrazne zjednodušujú používanie portálu slovensko.sk a elektronických správ. Boli pridané nové funkcionality, ako napríklad automatické preposielanie správ na e-mail, hromadné operácie so správami a možnosť stiahnuť celý obsah elektronickej schránky na lokálne úložisko.

Podrobnejšie informácie o týchto novinkách sú uvedené nižšie.

Obsah (zobrazíte rozkliknutím):

  1. Automatické preposielanie správ na e-mail
  2. Hromadné operácie so správami
  3. Stiahnutie celého obsahu elektronickej schránky na lokálne úložisko raz za 3 mesiace

Automatické preposielanie správ na e-mail

Po prihlásení do elektronickej schránky môžete teraz v časti Nastavenia - Nastavenia preposielaných správ pridať jednu alebo viac e-mailových adries, na ktoré sa automaticky preposielajú kompletné obsahy nových doručených správ vrátane príloh. Ak je veľkosť elektronickej správy väčšia ako 14 MB, dostanete oznámenie o prekročení maximálnej povolenej veľkosti pre e-maily a budete mať k dispozícii odkaz na správu v elektronickej schránke. Formát preposielanej správy zostáva nezmenený a zhoduje sa s funkciou "Preposlať správu na e-mail."

Hromadné operácie so správami

Po prihlásení sa do elektronickej schránky môžete v hornej lište nájsť symbol obálky a možnosť "Viac," kde nájdete tieto nové funkcie:

  • Hromadné označovanie správ ako prečítaných,
  • Hromadný presun obsahu priečinkov,
  • Hromadné vymazanie obsahu priečinkov.

Tento článok je dostupný ZDARMA. Odomknete ho prihlásením sa

Mesačné

9,90

Objednať
Zľava 26%

Ročné

89

118.80€

Objednať

Už máte vytvorený účet? Prihlásiť sa

Najnovšie