Prejsť na obsah

Skontrolujte si svoje konto - Otvárame sekciu Najprávo Premium

Vážení návštevníci portálu Najprávo,

v minulosti ste prejavili záujem o novinky z oblasti práva prihlásením sa na odber newslettra. Teraz by sme vám radi predstavili nové rozšírenie najnavštevovanejšieho právneho portálu o prémiovú sekciu a newsletter.

Vaše konto je bezplatné a aktivuje sa prvým prihlásením do prémiovej sekcie použitím odkazu nižšie alebo v závere tejto správy.

Prémiová sekcia a newsletter vám bude prinášať ešte viac odborných článkov a judikatúry z oblasti práva. Prístup k prémiovej časti je však len pre prihlásených používateľov. Keďže ste sa v minulosti prihlásili na odber, konto už máte vytvorené, a môžete ho využívať bezplatne aj naďalej v prémiovej časti.

V prémiovej časti na Vás už teraz čakajú:

  • zaujímavé články
  • nový judikát
  • obsah, ku ktorému neprihlásení používatelia nebudú mať prístup
  • diskusie pod článkami

Pre aktiváciu konta sa však musíte prvý raz prihlásiť. Prihlásiť sa môžete použitím odkazu: https://premium.najpravo.sk/#/portal/signin alebo priamo kliknutím na odkaz "prihlásiť sa" v pravom hornom rohu na hlavnej stránke najpravo.sk.

Neaktivované kontá alebo kontá, ktoré sa z odberu newslettra odhlásia, budú vymazané a nebudú Vám zasielané žiadne ďalšie novinky.

Neváhajte a aktivujte si konto čím skôr.

Spoločne tvoríme najväčšiu právnu komunitu na slovenskom internete. Ďakujeme za dôveru.

Comments

Najnovšie