Prejsť na obsah

Darujte pod stromček vianočné balíčky od Najpráva

Najprávo.sk si pre svojich čitateľov a priateľov prichystalo unikátne darčekové balíčky. Pod vianočným stromčekom tak môžu objaviť tento rok vaši blízki, známi či obchodní partneri škatuľku s voucherom na predplatné, ikonickou žltou šálkou aj tmavomodrou kravatou alebo kvalitnou vonnou sviečkou.

Objednávky na vianočné škatuľky už kvôli nemožnosti garancie doručenia do Vianoc neprijímame. Až do 22. decembra si však u nás môžete cez formulár alebo e-mailom objednať elektronický darčekový voucher na digitálne predplatné na jeden alebo dva roky.

Vyberte si jeden z dvoch druhov škatuliek

🎁 VIANOČNÝ BALÍČEK S ROČNÝM PREDPLATNÝM

Súčasťou každého štandardného vianočného balíčka je originálna darčeková škatuľka, voucher na ročné predplatné na našom webe, ikonická žltá šálka s paragrafom a malé prekvapenie navyše. Štandardný balíček stojí len 99 eur.

🎁 VIANOČNÝ BALÍČEK S DVOJROČNÝM PREDPLATNÝM

Zdá sa vám predplatné na jeden rok málo? Alebo si predstavujete niečo luxusnejšie? Zvážte kúpu vianočného balíčka, kde nájdete v originálnej darčekovej škatuli okrem ikonickej šálky s paragrafom aj voucher na dvojročné predplatné na našom webe a tmavomodrú kravatu z dielne Tailor Made alebo kvalitú vonnú sviečku. Nezabudli sme ani na malé prekvapenie navyše. Cena vianočného balíčka s dvojročným predplatným je 169 eur.

Najprávo balíčky si môžete objednať cez formulár alebo e-mailom

Ceny balíčkov sú uvedené vrátane poštovného a balného. Objednávky prijímame cez špeciálny formulár alebo e-mailom na redakcia@najpravo.sk. Okrem darčekových škatuliek si môžete objednať aj samostatné poukazy na ročné alebo dvojročné predplatné.

V e-maili nezabudnite uviesť požadované množstvo, typ balíčkov, fakturačné údaje ani adresu doručenia.

Viac o aktivácii darčekových voucherov

Vouchery na predplatné v balíčkoch majú formu fyzických darčekových kartičiek s unikátnym kódom. Keď nám obdarovaný pošle na email kód svojho voucheru, predplatné mu do niekoľkých dní aktivujeme a bude platné rok (alebo v prípade dvojročného balíčka dva roky) odo dňa aktivácie.

Škatuľky sa pokúsime odoslať čo najskôr po prijatí objednávky, posledné však budeme kvôli garancii doručenia odosielať v pondelok 18.12.2023.

Vianočné balíčky od Najpráva pod stromčekom môžu potešiť nielen advokátky aj advokátov, sudkyne a sudcov, prokurátorky i prokurátorov, študentky a študentov práva, ale každého, koho zaujímajú novinky v právnej oblasti. Neváhajte preto a objednajte si niektorý z balíčkov čo najskôr, aby sme Vám ho stihli doručiť včas.

Krásne zimné dni želá Tím Najprávo.sk


Comments

Najnovšie